مدت زمان پاسخگویی در این سامانه بین 1 الی 24 ساعت می باشد. همچنین در صورتی که نیاز به وکیل پایه یک دادگستری دارید لطفا با شماره تلفن (87132 - 021) تماس حاصل فرمایید.

آیا میشود واحد مسکونی را به واحد تجاری تبدیل کرد؟

110 بازدید
سوال شده اردیبهشت 5, 1395 در دعاوی شهرداری توسط زرگرپور (120 امتیاز)
ویرایش شده اردیبهشت 5, 1395 توسط گروه وکلای یاسا
با عرض سلام واحترام- طبق 24 ماده 55 قانون شهرداری که بعضی از شغل ها از قبیل مطب - دفتر وکالت -دفتر مهندسی و... واستثنا های دیگرمیتوانند در واحد مسکونی فعالیت کنند وتجاری محسوب نمیشودایا میشود طبق  20 ماده 55 قانون شهرداری که با بند24 در تضاد است اگر یک نفر در اپارتمان شا کی داشته باشد میتوان مانع این کاریعنی مطب و شغل های استثنا شد ودر ضمن کسی که در واحد مسکونی مطب باز می کند باید خودش مالک باشدودر ان مکان کار کند نه کس دیگر؟                                     با تشکر فراوان
این مشاوره حقوقی را برای همه به اشتراک بگزارید

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده اردیبهشت 5, 1395 توسط گروه وکلای یاسا مدیر کل (1,294,780 امتیاز)
خیر در صورتیکه هر یک از واحد ها مزاحمتی برای واحد دیگر ایجاد کند میتواند برای شکایت علیه ایشان اقدام نماید که در مرتبه اول نیز در صورت اثبات تذکر داده خواهد شد.

موید باشید

اگر پاسخ من به شما کمک کرده است، با من تماس بگیرید تا وکالت پرونده شما را به عهده بگیرم.

تلفن تماس: ۸۷۱۳۲ داخلی ۱

گروه وکلای یاسا

مشاوره های حقوقی مشابه

درخواست سریع وکیل
۰۲۱-۸۷۱۳۲
تهران، میدان آرژانتین بخارست، خیابان هشتم، پلاک ۳ طبقه ۴ واحد ۷

26,438 سوال

26,458 پاسخ

911 دیدگاه

20,625 کاربر

110 نفر آنلاین
2 عضو و 108 مهمان در سایت حاضرند
اعضای حاضر در سایت
بازدید امروز: 38312
بازدید دیروز: 57237
بازدید کل: 17077563
...