مدت زمان پاسخگویی در این سامانه بین 1 الی 24 ساعت می باشد. همچنین در صورتی که نیاز به وکیل پایه یک دادگستری دارید لطفا با شماره تلفن (87132 - 021) تماس حاصل فرمایید.

آیا توافق مالک و شریک در قرار داد مشارکت در ساخت در خصوص جرایم احتمالی کمیسیون ماده صد شهرداری معتبر میباشد؟

201 بازدید
سوال شده خرداد 30, 1394 در قرارداد مشارکت در ساخت توسط احمد
ویرایش شده خرداد 30, 1394 توسط pourahmadi
با سلام و عرض ادب آیا در این خصوص که پرداخت جریمه اضافه بنا بر عهده مالک است نه شخصی که هزینه های ساخت را تامین نموده است میتوان با شریک توافق نمود که در صورت وقوع جریمه توسط شهرداری وی مسئول پرداخت جرایم باشد؟
 همچنین آیا قرارداد مشارکت در ساخت هم شامل پیش فروش اپارتمان می شود؟
این مشاوره حقوقی را برای همه به اشتراک بگزارید

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده خرداد 30, 1394 توسط pourahmadi کارشناس ارشد حقوقی (79,330 امتیاز)
طبق ماده 10 قانون مدنی در صورتی که مالک و سازنده توافق نمایند در صورت در نظر گرفتن جریمه توسط شهرداری ،سازنده مسئول باشد صحیح و معتبر میباشد.

در پیش فروش آپارتمان در صورتی که ملک بصورت نیمه ساز خریداری شود میتوانید برای اتمام ساخت قرارداد مشارکت در ساخت منعقد نمایید.

با احترام

مشاوره های حقوقی مشابه

درخواست سریع وکیل
۰۲۱-۸۷۱۳۲
تهران، میدان آرژانتین بخارست، خیابان هشتم، پلاک ۳ طبقه ۴ واحد ۷

27,694 سوال

27,728 پاسخ

1,134 دیدگاه

22,244 کاربر

122 نفر آنلاین
3 عضو و 119 مهمان در سایت حاضرند
اعضای حاضر در سایت
بازدید امروز: 93249
بازدید دیروز: 108541
بازدید کل: 19714432
...